KURUMSAL NAKLİYAT

KURUMSAL NAKLİYAT

KURUMSAL NAKLİYAT

Erkan Nakliyat; firması olarak kurumsal nakliyat alanında da işinin ehli ve disiplinli personellerimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Kurumsal nakliyat kamu ya da özel kurumlara ait eşya ve ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınmasına denir. Evden eve nakliyat ya da parça eşya nakliyatına göre daha ciddi ve titizlik gerektiren bir sektördür. Kurumsal taşımacılığa konu olacak eşyaların kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi ve korunması son derece önemlidir. Kurumsal taşımacılık hizmeti daha çok sağlık, eğitim, hukuk, banka, fabrika, fuar ve diğer kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir hizmettir.  Erkan Nakliyat sadece kamu kurumları değil, şirket ve ofis gibi firmaların da kurumsal nakliye hizmetlerini güvenle yerine getiriyoruz.

Disiplinli ve güler yüzlü tüm çalışma ekibimizi sizlere en güzel hizmeti vermeleri açısından motive ederken onların iş güvenliğini de en üst düzeylerde destekledik. Tüm çalışma arkadaşlarımızın gerekli tüm tedbirleri almadan çalışmasında asla tavizkar bir tutumda olmadık.  

Önce insan sağlığı ve güvenliği diyerek çıktığımız bu yolda edinmiş olduğumuz misyonu hiçbir zaman değiştirmedik. Kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunarken nakliye firmaları arasındaki konumumuzu sarsacak bir nitelikte hiçbir işe imza atmadık.   

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.