OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis büro nakliyatı ;  evden eve nakliyat yapmaktan daha hassas ve dikkat gerektiren bir iştir. Evraklarda yırtılma olmaması, kayıp veya çalınma risklerinin engellenmesi için özel bir dikkat gösterilmektedir. En önemli noktalardan biri de hızlı taşımadır. Ofisinizin saatler içinde eski yerinden yeni yerine taşınması hem işlerinizin aksamamasına hem de personelinizin işine devam edebilmesine imkan sağlamaktadır.

Birçoğumuzun neredeyse vaktinin tamamını geçirdiği ofislerde önemli evraklardan, elektronik eşyalara, büro malzemelerinden, kişisel eşyalara kadar sizin için değerli birçok araç-gereç bulunduğunun bilincindeyiz. Büro, Ofis ve işyerinizi taşıma kararı aldığınızda, profesyonel ekibimiz ve hızlı hizmet ağımız ile yardımınıza koşmaktayız.  Bizi yani Ankara Koçali Nakliyat'ı güvenle tercih edebilirsiniz. Nakliye işlerinde firmamızı tercih ettiğiniz taktirde ekibimiz ofisinizde bulunan eşyaların tamamının rahatça taşınabileceği büyüklükte bir araç ile gelecektir. Evrak ve dosyalarınız güvenli bir şekilde yerleştirilip, tüm malzemeleriniz paketlenecektir. Elektronik cihazlarınızın zarar görmemesi için özel ambalajlar kullanılacaktır. Her oda için ayrı ayrı hazırlanan malzemelerin taşıma esnasında araçta herhangi bir zarar görmemesi için araç içi sabitleme işlemi yapılacaktır. Gerekli durumlarda eşyalarınız vinç asansör yardımı ile taşınacaktır.             
Disiplinli ve güler yüzlü tüm çalışma ekibimizi sizlere en güzel hizmeti vermeleri açısından motive ederken onların iş güvenliğini de en üst düzeylerde destekledik. Tüm çalışma arkadaşlarımızın gerekli tüm tedbirleri almadan çalışmasında asla tavizkar bir tutumda olmadık.  

Önce insan sağlığı ve güvenliği diyerek çıktığımız bu yolda edinmiş olduğumuz misyonu hiçbir zaman değiştirmedik. Kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunarken nakliye firmaları arasındaki konumumuzu sarsacak bir nitelikte hiçbir işe imza atmadık.   

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.